Objednávky: +420 605 138 898 nebo online na gustissimo.choiceqr.com, Pondělí 10:00 - 14:00, Úterý 10:00 - 18:00, Středa a Čtvrtek 10:00 - 20:00, Pátek 10:00 - 21:00

O nás

 alto-adige

Vítejte na webových stránkách Gustissima. Jsme italská prodejna v centru malebného města Opavy, která kromě prodeje potravin, káv či vín nabízí také možnost vychutnat si pokrmy připravované našimi kuchaři přímo z nabízených italských produktů.

Našim původním cílem bylo přinést do Opavy pravého ducha Itálie, který by ohromil nejen nadšence této krásné země. Abychom přesvědčili zákazníky o tom, že na přípravu skvělých italských pokrmů je zapotřebí také surovin vyráběných v této zemi, začali jsme nabízet jako denní menu vždy jeden určitý druh těstovin. Veškeré pokrmy naši kuchaři připravují z nabízených produktů, které si zákazníci mohou u nás přímo ihned zakoupit.

V současné době jsme vzhledem k rostoucímu zájmu našich zákazníků rozšířili kuchyni o pizza pec, díky které dokážeme vykouzlit lahodnou pravou italskou pizzu. Zákazníci si u nás také mohou posedět s přáteli u sklenky vína nebo šálku kávy, ochutnat italské sýry a salámy nebo si od nás odnést zakoupené produkty přímo do svých domovů.

Naší vizí do budoucna je nabízet velmi široký sortiment kvalitních italských potravin, které by uspokojily přání a potřeby našich stávajících i potencionálních zákazníků nejen z okolí Opavy. Také máme v plánu poskytovat všem milovníkům italské kuchyně kurzy vaření, které by probíhaly přímo v našich prostorách Gustissima. Pravidelně pořádáme degustace a prezentace italských, rakouských a moravských vín, která naleznete v nabídce naší vinotéky.

opava.pizza  pizza-opava.eu  kurzy-vareni.com

© 2024 Gustissimo.cz